Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Barczewo

Kolorowy pasek

RADNI RADY MIEJSKIEJ W BARCZEWIE KADENCJA 2010-2014

 RADNI RADY MIEJSKIEJ W BARCZEWIE- KADENCJA 2010-2014

 

1. Halina Bronka

2. Tomasz Michałowski

Okręg wyborczy nr 1 - Osiedle „Stare Miasto” obejmujący ulice:

Tadeusza Kościuszki, Adama Mickiewicza, Graniczna, Ogrodowa,Południowa,Klasztorna,Cicha,Grunwaldzka, Krótka,Łąkowa,Mazurska,Mostowa,Narbutta, Obrońców Warszawy, Olsztyńska, Pomorska, Władysława Stanisława Reymonta,Smętka,Targowa, Romualda Traugutta, Grottgera,Feliksa Nowowiejskiego, Polna, Plac Stefana Batorego,Plac Ratuszowy, Armii Krajowej, Jana Kasprowicza, Nadrzeczna, Północna, Warmińska, Wiejska,Zielona, Stefana Żeromskiego, Niepodległości, Henryka Sienkiewicza, Mikołaja Kopernika,Plac Pocztowy

1.Jarosław Bonus

2. Alina Jakończuk

3. Jerzy Zahorski

Okręg wyborczy nr 2 – Osiedle „Nowe Miasto”

obejmujący ulice:

Wojska Polskiego,Michała Kajki, Miła, Kolejowa, Pułaskiego,Zatorze, Osiedle Słoneczne, Prosta  

 Jan Połowianiuk

Okręg wyborczy nr 3„Osiedle Domków Jednorodzinnych” obejmujący ulice:

Elizy Orzeszkowej, Lipowa, Nowodworcowa, Osiedlowa, Marii Konopnickiej, Juliusza Słowackiego, Wiśniowa, Wschodnia, Jana Długosza, Fabryczna, Harcerska, Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Szczepańskiego, Józefa Ignacego Kraszewskiego,Bolesława Prusa,Juliana Tuwima, Janusza Korczaka,Jana Brzechwy,Cypriana Kamila Norwida,Melchiora Wańkowicza,Kornela  Makuszyńskiego, Adama Asnyka, Bolesława Leśmiana, Czesława Miłosza,Gabrieli Zapolskiej, Witolda Gombrowicza,Zofii Nałkowskiej, Jarosława Iwaszkiewicza, Marii Dąbrowskiej, Stanisława I.Witkiewicza

Krzysztof Ludwiniak

Okręg wyborczy nr 4 obejmujący sołectwa:

Barczewko, Biedowo,Maruny,Szynowo

 

Czesław Kopczyński

Okręg wyborczy nr 5 obejmujący sołectwa:

Lamkowo,Radosty,Kronowo,Łapka

Urszula Mosakowska

Okręg wyborczy nr 6 obejmujący sołectwa:

Wipsowo,Stare Włóki

Andrzej Moszczyński

Okręg wyborczy nr 7 obejmujący sołectwo Łęgajny

 

Jan Suliński

Okręg wyborczy nr 8 obejmujący sołectwa:

Ramsowo, Ramsówko, Niedźwiedź, Kromerowo

Teresa Lutarewicz

Okręg wyborczy nr 9 obejmujący sołectwa:

Bark, Mokiny,Skajboty,Wrócikowo, Ruszajny, Zalesie

 

1. Zbigniew Chlubicki

2. Edward Maciejewski

Okręg wyborczy nr 10 obejmujący sołectwa:

Bogdany, Kaplityny, Wójtowo, Nikielkowo

Ryszard Kulesza

Okręg wyborczy nr 11 obejmujący sołectwa:

Leszno,Bartołty Wielkie,Odryty, Jedzbark, Kierzliny, Krupoliny,Tumiany

Metadane

Źródło informacji:Krzysztof Matysek
Data utworzenia:2010-12-03 10:34:04
Wprowadził do systemu:Krzysztof Matysek
Data wprowadzenia:2010-12-03 10:34:19
Opublikował:Marta Mikołajska
Data publikacji:2010-12-03 11:25:13
Ostatnia zmiana:2010-12-03 11:26:11
Ilość wyświetleń:4343

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij