Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Barczewo

Kolorowy pasek

Wykaz telefonów wewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Barczewie

TELEFONY       WEWNĘTRZNE W URZĘDZIE

CENTRALA TELEFONICZNA: 89 514 84 39, 89 514 83 46, 89 514 85 89

IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

ZAKRES SPRAW

NR WEW.

NR POKOJU

Nitkowski Lech Jan

Burmistrz Barczewa

89 514 83 03

18

Jasiński Dariusz

Zastępca Burmistrza

13

12a

 Maciejewski Andrzej

Przewodniczący Rady Miejskiej

andrzejmaciejewski7@wp.pl

18

24

Bronka Halina

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

halina.bronka@wp.pl

18

24

Bonus Jarosław

Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej

jaroslaw.bonus@ucb.com

18

24

Kondratowicz Dorota

Skarbnik Miasta

41

14a

Tarasiewicz Danuta

Sekretarz Miasta

12

16

WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY (wew. 10)

Białecka Katarzyna

Kierownik Wydziału

- obsługa Rady Miejskiej

- sprawy organizacyjne

14

16

Maćkowiak Patrycja

Młodszy Referent

- obsługa centrali telefonicznej

- biuro obsługi interesanta

19

1

Waloszek Dorota

           Stażysta


- obsługa sekretariatu Burmistrza

 

17 

17 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WYDZIAŁ FINANSOWY (wew. 40)

Kondratowicz Dorota

Skarbnik Miasta

 

41

14a

Skrzeszewska Elżbieta

Zastępca Skarbnika

- księgowość budżetowa

42

14

Ziemnicka Lidia

Inspektor

- księgowość podatkowa i budżetowa

45

14

Miłaszewska Elżbieta

Inspektor

- księgowość podatkowa

43

13A

Zalewska Karolina

Specjalista ds. wymiaru podatków

- wymiar podatków (rolny, od nieruchomości - teren wiejski)

49

13

Żywicka Monika

Specjalista ds. płac i księgowości budżetowej

- płace

- środki trwałe

49

13

Bojar Katarzyna

Inspektor

- wymiar podatków (od nieruchomości - teren miasta)

- wymiar podatku od środków transportowych

48

13

Czadek Joanna

Podinspektor

- księgowość budżetowa

48

13

Stankiewicz  Marzena

Kasjer

- obsługa kasy

44

15

       Pucyk Ewa

              Podinspektor

- gospodarka odpadami

43

13A

WYDZIAŁ BUDOWNICTWA, INWESTCJI I OCHRONY ŚRODOWISKA (wew. 20)

Zdziarstek Krzysztof

Kierownik Wydziału

 

28

6

Nobert - Ćwiek Iwona

Zastępca Kierownika

- planowanie przestrzenne, wypisy i wyrysy z planów zagospodarowania przestrzennego gminy

23

5

Sturlis Janusz

Podinspektor

- inwestycje komunalne

27

8

Kord Monika

 Inspektor ds. inwestycji

- inwestycje komunalne

27

8

Hodt Aleksandra

Specjalista ds. Zamówień Publicznych

- zamówienia publiczne

22

7

Matyka Grzegorz

Specjalista ds. utrzymania dróg

- utrzymanie ulic, dróg, placów, mostów

- oświetlenie uliczne

21

4

Żuk Danuta

Inspektor ds. dróg

prowadzenie i odbiór inwestycji:

- remontów placów i ulic

- dróg oraz obiektów mostowych

24

4

Fronczak Andrzej

Podinspektor

- zezwolenia na wycinkę drzew

- nadzór nad utrzymaniem terenów zieleni

25

3

Lichocki Andrzej

Inspektor

- taryfy: wody i ścieków

- nadzór nad utrzymaniem terenów zieleni

25

3

Tyborska Magdalena

Podinspektor

- warunki zabudowy, planowanie przestrzenne

- opiniowanie wstępnych projektów podziałów nieruchomości

26

5

Kolczyńska - Szymczak Anna

Podinspektor

- decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach

35

9

Kwapis Joanna

Inspektor

- warunki zabudowy, planowanie przestrzenne

26

5

Słota Monika

Referent

- gospodarka odpadami

29

9

WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I ROLNICTWA (wew. 50)

Zalewska - Wójcik Paulina

Kierownik Wydziału

 

55

19a

Kalbarczyk Barbara

Inspektor

- podziały i rozgraniczenia nieruchomości

- nadawanie numerów porządkowych nieruchomości

- dodatek energetyczny

- nadzór i wydawanie zezwoleń na uprawę maku i konopi włóknistych

52

19

Suchodolska Bożena

Inspektor

- obrót nieruchomościami

53

19

Siepsiak Marcin

Inspektor

- obsługa inwestorów

54

19

Chwaluk Wiesława

Inspektor

- opłaty adiacenckie

- opłaty planistyczne

- przekształcenie prawa użytkowania wieczystego w prawo własności

51

20

Przybylska Barbara

 Podinspektor

- dodatki mieszkaniowe

59

21

Gałęziewska Grażyna

Inspektor

- dzierżawa gruntów, sprzedaż mieszkań komunalnych

58

21

STRAŻ MIEJSKA - 602 466 254

Cipior Zbigniew

Komendant Straży Miejskiej

 

64

12

Szewczyk Grzegorz

Strażnik Miejski

 

64

12

INFORMACJA TURYSTYCZNA (wew. 77,78,79)

Hudź Iwona

Kierownik Informacji Turystycznej

 

77

1A

 

pozyskiwanie środków zewnętrznych i promocji gminy

poszukiwanie informacji o wszelkich projektach i programach umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych w szczególności z funduszy unijnych na realizacje zadań gminy

79

1B

Stasiewicz Katarzyna

Podinspektor ds. sportu

inicjowanie i koordynowanie działań mających na celu rozwój sportu, rekreacji i turystyki na terenie gminy

79

1B

Markowicz Agnieszka

Podinspektor

prowadzenie działań promocyjnych obejmujących strategiczne kierunki rozwoju miasta i gminy

funkcjonowanie Skarbca Kultury Europejskiej.

78

1C

Wojczys Agata

Młodszy referent

Informacja Turystyczna

78

1C

SAMODZIELNE STANOWISKO PRACY

Bieńkowski Jacek

Audytor wewnętrzny

 

22

7

Gędas Anna

Podinspektor OPIA

- obsługa organizacji pozarządowych

- archiwum zakładowe

15

1

Matysek Krzysztof

Administrator Bezpieczeństwa Informacji

 

16

1B

 

 

 

URZĄD STANU CYWILNEGO - kamieniczka ul. Kopernika 10, 89 514 84 09

Kaczmarczyk Beata

Kierownik USC

- sprawy z zakresu stanu cywilnego

76

1

Romanik Urszula

Zastępca Kierownika USC

- działalność gospodarcza

- zezwolenia na sprzedaż alkoholu

75

1

Gałązka Katarzyna

Podinspektor

- ewidencja ludności

34

5

Słoń Artur

Inspektor

- dowody osobiste

34

5

Brzozowiec Zbigniew

Podinspektor

- obrona cywilna

- sprawy wojskowe

31

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

MIEJSKI ZESPÓŁ O¦WIATY I ZDROWIA - kamieniczka ul. Kopernika 10

(jednostka organizacyjna Gminy z siedzib± w Urzędzie Miejskim w Barczewie)

Chyżyńska Hanna

Dyrektor

 

96

3

Kwapis Anna

Starszy specjalista

- kadry, zwrot kosztów kształcenia młodocianych pracowników

94

2

Juszczyk Andrzej

Starszy specjalista

- inwestycje, zamówienia publiczne, dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Barczewo

95

2

Brzezińska Magdalena

Inspektor

- stypendia

94

2

Łozowska-Kisielewska Hanna

Główny księgowy

 

92

4

Kwiatos Janina

Starszy Inspektor

- płace

91

4

Golanko Joanna

Podinspektor

- płace

91

 4

Gnatowska Anna

Starszy Inspektor

- księgowość

92

4

Lamperska Agata

Referent

- księgowość budżetowa

93

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Metadane

Źródło informacji:Iwona Kućko
Data utworzenia:2010-01-20 08:25:10
Wprowadził do systemu:Iwona Kućko
Data wprowadzenia:2010-01-20 08:25:18
Opublikował:Iwona Kućko
Data publikacji:(brak danych)
Ostatnia zmiana:2018-02-05 13:32:59
Ilość wyświetleń:66438

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij