Kolorowy pasek
Godło, Herb, Logo
Logo Biuletyn Informacji Publicznej

Biuletyn Informacji Publicznej
Urząd Miasta i Gminy Barczewo

Kolorowy pasek

Wykaz telefonów wewnętrznych w Urzędzie Miejskim w Barczewie

 

TELEFONY WEWNĘTRZNE W URZĘDZIE

CENTRALA TELEFONICZNA: 89 514 84 39, 89 514 83 46, 89 514 85 89

 
 
 
 
 
IMIĘ I NAZWISKO STANOWISKO ZAKRES SPRAW NR WEW. NR POKOJU
Andrzej Maciejewski Burmistrz Barczewa   19A
Piotr Mostek Zastępca Burmistrza   19B

Aleksandra Ciechanowicz-Osiecka

Przewodniczaca Rady Miejskiej
ola.ciechanowicz-osiecka@barczewo.pl tel. 601 554 484
   
Halina Bronka

Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej

halina.bronka@barczewo.pl, tel. 512 337 070

   
Grzegorz Matłoka

Wiceprzewodniczący Rady

grzegorz.matloka@barczewo.pl, tel. 604 479 143

   
Dorota Kondratowicz Skarbnik Miasta 41 17A
Danuta Tarasiewicz Sekretarz Miasta 13 13
WYDZIAŁ ORGANIZACYJNY (wew. 10)
Katarzyna Białecka Kierownik Wydziału - obsługa Rady Miejskiej
- sprawy organizacyjne
14 19
Patrycja Maćkowiak Referent - obsługa centrali telefonicznej
- biuro obsługi interesanta
19 1
Mateusz Atałap Informatyk - obsługa informatyczna urzędu 18 1
Zofia Kaczor Referent ds. administracyjno-gospodarczych
i obsługi sekretariatu
- obsługa sekretariatu Burmistrza
- sprawy administracyjno-gospodarcze
17 19
WYDZIAŁ FINANSOWY (wew. 40)
Dorota Kondratowicz Skarbnik Miasta   41 17A
Elżbieta Skrzeszewska Zastępca Skarbnika - księgowość budżetowa 42 17
Lidia Ziemnicka Inspektor - księgowość podatkowa i budżetowa 45 15
Elżbieta Miłaszewska Inspektor - księgowość podatkowa 43 18
Iwona Mazurek Starszy Specjalista ds. wymiaru podatków - wymiar podatków
(rolny, od nieruchomosci - teren wiejski)
49 16
Joanna Andruczyk Specjalista ds. płac - płace
- środki trwałe
37 14
Katarzyna Bojar Starszy Inspektor - wymiar podatków (od nieruchomosci - teren miasta)
- wymiar podatku od środków transportowych
48 16
Katarzyna Kowalewska Podinspektor - wymiar podatków i opłat 49 16
Joanna Czadek Inspektor - księgowość budżetowa 47 14
Karolina Zalewska Podinspektor

- księgowość budżetowa, księgowość podatkowa

44 15
Ewa Pucyk Inspektor - gospodarka odpadami 46 18
Izabela Pieczychlebek Podinspektor - księgowość budżetowa 42 17
WYDZIAŁ BUDOWNICTWA I INWESTCJI (wew. 20)
Iwona Nobert - Ćwiek Kierownik Wydziału - planowane przestrzenne, wypisy
i wyrysy z planów zagospodarowania
przestrzennego gminy
23 10
Janusz Sturlis Inspektor - inwestycje komunalne 27 11
Tomasz Michałowski  Inspektor - inwestycje komunalne 27 11
Edyta Olszewska  Specjalista ds. Zamówień Publicznych - zamówienia publiczne 22 9
Wiesław Czapiewski Specjalista ds. utrzymania dróg - utrzymanie ulic, dróg, placów, mostów
- oświetlenie uliczne
21 7
Danuta Żuk Starszy inspektor - prowadzenie i odbiór inwestycji:
- remontów placów i ulic
- dróg oraz obiektów mostowych
24 7
Katarzyna Kozera Główny Specjalista pozyskiwanie środków zewnętrznych,
koordynacja i rozliczenie projektów.
77 6
Izabela Niezabitowska Inspektor poszukiwanie informacji o wszelkich projektach
i programach umożliwiających pozyskiwanie środków zewnętrznych w szczególności z funduszy
unijnych na realizacje zadań gminy
79 6
Magdalena Tyborska Inspektor - warunki zabudowy, planowanie przestrzenne
- opiniowanie wstępnych projektów
podziałów nieruchomości
26 8
Joanna Kwapis Starszy Inspektor - warunki zabudowy, planowanie przestrzenne 26 8
Aleksandra Hodt  Starszy Inspektor - zamówienia publiczne  25 9
         
WYDZIAŁ GOSPODARKI NIERUCHOMOSCIAMI I ROLNICTWA (wew. 50)
 Paulina Zalewska - Wójcik Kierownik Wydziału   55 20A
Barbara Kalbarczyk Starszy Inspektor - podziały i rozgraniczenia nieruchomości- nadawanie numerów porządkowych nieruchomości
- nadzór i wydawanie zezwoleń na uprawę maku
i konopi włóknistych
52 21
Teresa Wróbel Podinspektor - obrót nieruchomościami 53 20
Marcin Siepsiak Starszy Inspektor - obsługa inwestorów 54 20
Wiesława Chwaluk Starszy Inspektor - opłaty adiacenckie
- opłaty planistyczne
- przekształcenie prawa użytkowania
wieczystego w prawo własności
51 21
Barbara Przybylska

Starszy Inspektor

(694 074 867)

- dodatki mieszkaniowe
- dodatki energetyczne
- wnioski w sprawie przydziału lokali komunalnych i socjalnych 

59 22
Grażyna Gałęziewska Inspektor - dzierżawa gruntów,
-sprzedaż mieszkań komunalnych
58 22
STRAŻ MIEJSKA - 602 466 254
Zbigniew Cipior Komendant Straży Miejskiej   64 12
Grzegorz Szewczyk Inspektor Straży Miejski   64 12
Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska 
Andrzej Lichocki Kierownik   81 3

Anna Kolczyńska - Szymczak

Inspektor decyzje o środowiskowych uwarunkowaniach 83 5
Katarzyna Stasiewicz Inspektor ds. sportu - inicjowanie i koordynowanie działań mających na
celu rozwój sportu, rekreacji i turystyki na terenie gminy
85 4
Monika Słota Podinspektor gospodarka odpadami 84 5
Andrzej Fronczak Inspektor -zezwolenia na wycinkę drzew
- nadzór nad utrzymaniem terenów zieleni
86 4
Magdalena Taraś Podinspektor - ochrona środowiska 83 5
SAMODZIELNE STANOWISKA PRACY
Zbigniew Brzozowiec Pełnomocnik ds. informacji niejawnych, spraw wojskowych, obrony cywilnej, zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej - obrona cywilna
- sprawy wojskowe
31 1
 Anna Gędas Inspektor OPIA - obsługa organizacji pozarządowych
- archiwum zakładowe
15 1
Damian Pająk Audytor wewnętrzny Audytor pracuje tylko w poniedziałki.  15 1
URZAD STANU CYWILNEGO - kamieniczka ul. Kopernika 10, 89 514 84 09
Beata Kaczmarczyk Kierownik - sprawy z zakresu stanu cywilnego 76 1A
Urszula Romanik Zastępca Kierownika - działalnosć gospodarcza
- zezwolenia na sprzedaż alkoholu
75 1
Katarzyna Gałązka Inspektor - ewidencja ludności 34 5
Artur Słoń Inspektor - dowody osobiste 34 5
         
 
MIEJSKI ZESPÓŁ OSWIATY I ZDROWIA - kamieniczka ul. Kopernika 10
(jednostka organizacyjna Gminy z siedziba w Urzędzie Miejskim w Barczewie)
Barbara Szałaj-Borowiec Dyrektor   96 3
Hanna Łozowska-Kisielewska Główny księgowy   92 4
Andrzej Juszczyk Starszy specjalista - inwestycje, zamówienia publiczne, dowóz uczniów do szkół na terenie gminy Barczewo 95 2
Magdalena Brzezińska Starszy Inspektor - ksiegowość budżetowa 94 2
Katarzyna Wesołowska Podinspektor - kadry, zwrot kosztów młodocianych pracowników 94 2
Patrycja Radkiewicz Referent - płace 91 4
Anna Gnatowska Starszy Inspektor - płace 91 4
Krystyna Kabat Księgowa - księgowość budżetowa 92 4
Agata Lamperska Podinspektor - księgowość 93 4
Marzena Fiedorowicz  Referent - sprawy organizacyjne, obowiązek nauki 94 2

 

Metadane

Źródło informacji:Mateusz
Data utworzenia:(brak danych)
Wprowadził do systemu:Mateusz
Data wprowadzenia:2018-06-25 09:38:27
Opublikował:Mateusz
Data publikacji:2018-06-25 09:38:51
Ostatnia zmiana:2020-05-26 12:47:43
Ilość wyświetleń:27172

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies.

Zamknij